Milk and Whey Protein
Молочно-сироватковий протеїн
  • Сплеск м'язової активності
 
  • Поліпшення якості м'язів

  • Прискорення процесів метаболізму

  • Швидке відновлення
контейнер:
990г / 33 порц.,  2940г / 98 пор.

смаки:
Ваніль, шоколад, полуниця, кава, банан, ананас, натуральний

  • Опис

  • Факти про добавки
  • Спосіб використання
  • Інгрідієнти

MILK and WHEY PROTEIN

Сильне рельєфне тіло - це не лише наполегливі і виснажуючі тренування! Це ще і грамотне вживання протеїнів і вітамінів. MILK and WHEY PROTEIN - саме те, що Вам потрібно! Завдяки цій суміші Ви відчуєте сплеск м'язової активності і швидке відновлення після спортивних навантажень.

MILK and WHEY PROTEIN - високоефективний продукт з досить низьким вмістом жиру, яка включає високоякісний білок і усі основні компоненти, необхідні для швидкого нарощування м'язової маси.

Білкова частина MILK and WHEY PROTEIN є точно розрахованим поєднанням молочного і сироваткового протеїнів найвищої якості, а також усі основні вітаміни і мінерали. Продукт ефективно підтримує позитивний азотний баланс вашого тіла, сприяє швидкому відновленню сил після тренувань, оптимізує метаболізм, перешкоджає розпаду м'язової тканини, стимулює розщеплювання цукру для утворення енергії, прискорює зростання м'язової маси. MILK and WHEY PROTEIN - оптимальна суміш молочного і сироваткового білків. MILK and WHEY PROTEIN складається з 80%%-ого молочного білку і 85%%-ого сироваткового білку. Цей білковий комплекс має найвищу метаболічну активність, містить усі незамінні амінокислоти в максимальній кількості і співвідношенні, що сприяє їх повному засвоєнню. Крім того, в концентрат входять залізо, магній, кальцій і усі найважливіші вітаміни, які потрібні організму під час силових навантажень. При цьому продукт практично не містить жиру, а також холестерину і цукру, які негативно впливають на синтез білку в м'язах. MILK and WHEY PROTEIN сприяє поліпшенню якості м'язів при інтенсивних тренуваннях, а також нарощує м'язову масу практично з мінімальною кількістю жиру.

 

 

Рекомендації:

нарощування м'язової маси; поліпшення якості м'язів; прискорення процесів метаболізму; поліпшення самопочуття.


  Кількість поживних речовин в 30 г продукту
 
 
Калорії 121,5 ккал Вітамін С 9,6 мг
Білок 22,5 г Вітамін Е 4,5 мг
Вуглеводи 4,5 г Ніацин 2,8 мг
Всього жирів 1,5 г Рибофлавін 255 мкг
Вітамін А 750 МЕ Кальцій 205,5 мг
Вітамін В1 0,3 мг Залізо 1,3 мг
Вітамін В2 0,5 мг Магній 33,3 мг
Вітамін В6 0,5 мг Фолієва кислота 60 мкг
Вітамін В12 0,7 мкг Пантотенова кислота 1,5 мгСпосіб застосування і дозування:

порцию(30г) порошку розвести в 250-300мл знежиреного молока(води, соку). Приймати по 1-3 порції впродовж дня не пізніше, ніж за дві години до тренування і не раніше, ніж через 20-30хв. після тренування.

 
Порцій в упаковці:
990г / 33 порції,  2940г / 98 порцій

Розмір однієї порції:
30г(розмір однієї мірної ложки без гірки 20г)
 

Склад:

ультрафільтрованний сироватковий білок, молочний білок, вітамінний комплекс(вітамін В1, В6, В12, фолієва кислота, пантотенат кальцію, ніацин, біотин, аскорбінова кислота), підсолоджувач - сахаринат натрію(Е952), натуральний ароматизатор.