Muscle
гейнер


  • активізатор м'язового зростання
 
  • збільшення силових показників

  • стимулювання обміну речовин

  • джерело енергії
Порцій в упаковці:
640г / 16 пор.,  1760 г / 44 пор.
 
Розмір однієї порції:
40г (розмір 1-ої мірної ложки без гірки 20г)

  • Опис

  • Факти про добавки
  • Спосіб використання
  • Інгрідієнти
Для атлета дуже важливо відчувати себе у відмінній формі і домогтися максимальних результатів! Для цього потрібно не лише займатися в тренажерних залах , але й грамотно постачати свій організм дійсно необхідними йому при інтенсивних фізичних навантаженнях вуглеводами , протеїнами і вітамінами ! Забезпечення ефективного харчування м'язів корисними речовинами , зменшення підшкірного жиру , більш швидке відновлення сил після спортивних навантажень можливо завдяки нашій суміші.
Olympic MUSCLE легкозасвоюваний продукт підвищеного білково - вуглеводного змісту незамінний і необхідний для вживання особам , що займаються спортом. До складу Olympic MUSCLE входить високоякісний яєчний білок , мальтодекстрин , фруктоза , глюкоза вітаміни і мінерали. Яєчний альбумін є повноцінним протеїном , а мальтодекстрин і фруктоза сприяють підвищенню калорійності продукту . Тому процес набору м'язової маси забезпечують як білки , так і вуглеводи. Вони однаково важливі як для активізації м'язового зростання , так і для відновлення м'язових тканин. Одним словом , Olympic MUSCLE є сумішшю для стимулювання нарощування м'язової маси у спортсменів , прискорення відновлення після фізичних навантажень різного ступеня інтенсивності , посилення пластичного і енергетичного забезпечення організму , нормального вуглеводного , жирового , мінерального і водно -сольового обміну в організмі. Olympic MUSCLE нарощує ваші м'язи надійно і швидко!
 
показання:
активізація м'язового зростання ; збільшення силових показників ; стимулювання обміну речовин ; збільшення енергії .
Кількість поживних речовин в 70 г продукту
 
Калорії 430,5 ккал Калій 532 мг
Білок 14 г Кальцій 399 мг
Вуглеводи 46,9 г Натрій 196 мг
Всього жирів 2,5 г Магній 101,5 мг
Вітамін А 0,1 мг Фосфор 357 мг
Вітамін В1 2 мг Цинк 17,5 мг
Вітамін В2 2,2 мг Залізо 8,8 мг
Вітамін В6 2,17 мг Йод 0,17 мг
Вітамін В12  0,002 мг Мідь 2,8 мг
Вітамін D 0,008 мг Пантотенова кислота 3,8 мг
Вітамін Е 4,06 мг Фолієва кислота 0,006 мг
Спосіб застосування:
змішати 1 порцію (3,5 мірні ложки) з 200-300 мл молока (води, соку). Приймати 2-3 рази на день: вранці за 30 хвилин до сніданку або через годину після прийому їжі. Дозування, термін і спосіб застосування встановлюються тренером чи лікарем для кожного конкретного спортсмена.
 
Порцій в упаковці:
640г / 16 порцій,  1760г / 44 порції.

Розмір однієї порції:
40г(розмір однієї мірної ложки без гірки 20г)
  
склад:
мальтодекстрин, фруктоза, глюкоза, сухий яєчний альбумін, сухий яєчний порошок, вітамінний комплекс (вітамін В1, В6, В12, філіевая кислота, пантотенат кальцію, ніацин, біотин, аскорбінова кислота), замінник цукру, натуральні ароматизатори.
 
смаки:
ваніль, шоколад, полуниця, кава, банан, ананас, натуральний.