Olympic Energy Formula+Creatine
Гейнер
  • максимальний результат
 
  • підвищення синтезу протеїну

  • збереження азотного балансу

  • потужність м'язової маси
Порций в упаковке:
900г / 18 пор.,  2350г / 47 пор.

 Размер одной порции:
50г (размер 1-ой мерной ложки с горкой 25г)

  • Опис

  • Факти про добавки
  • Спосіб використання
  • Інгрідієнти
OLYMPIC ENERGY FORMULA + CREATINE створена , щоб допомогти спортсменам в короткі терміни максимально поліпшити результати. Головною метою OLYMPIC ENERGY FORMULA + CREATINE є підвищення енергії організму під час тренування , а також кращого засвоєння креатину , що призводить до максимального збільшення сили , потужності і м'язової маси , що так необхідно в таких видах спорту , як РЕГБІ і АМЕРИКАНСЬКИЙ ФУТБОЛ. Продукт містить високу дозу ( 5гр ) креатину моногідрату в одній порції , розрахованої на одноденний прийом. Високий ступінь засвоюваності креатину надають вуглеводи з високим глікемічним індексом ( включаючи декстрозу і мальтодекстрин ) . Невелике вміст білка з молока і сироватки допомагає підтримувати протеїн на необхідному для організму рівні. Перевага цього продукту в тому , що він підвищує синтез протеїну , запобігає його розпад , покращує відновлення , сприяє збереженню азотного балансу .
OLYMPIC ENERGY FORMULA + CREATINE допомагає м'язам рости , збільшувати їх силу і працездатність , а також стимулює роботу серцево - судинної системи.
 
Показання : збільшення м'язової маси ; стимулювання роботи серцево - судинної системи; поліпшення процесів відновлення організму; збереження азотного балансу .
 Кількість поживних речовин в 50 г продукту
 
 
Калорії 105 ккал Ніацин 3 мг
Білок 11 г Фолієва кислота 100 мкг
Вуглеводи 13 г Пантотенова кислота 2,5 мг
Всього жирів 1 г Рибофлавін 425 мкг
Вітамін В1 0,9 мг Натрій 42,5 мг
Вітамін В6 1,1 мг Фосфор 125 мг
Вітамін В12 1,5 мг Магній 100 мг
Вітамін С 30 мг Калій 50 мг
Вітамін Е 15 МЕ Креатину  моногідрат 5 г
Спосіб застосування і дозування:
змішати 1 порцію (2 мірні ложки) з 250 мл води або соку. Приймати 2 рази на день: за 2 години до тренування і через 30-40 хвилин після. Дозування, термін і спосіб застосування встановлюються тренером чи лікарем для кожного конкретного спортсмена.
нізма; збереження азотного балансу.
 
Порцій в упаковці:
900г / 18 порцій,  2350г / 47 порцій.

Розмір однієї порції:

50г(розмір однієї мірної ложки з кіркою 25г)

 

склад:
молоко сухе знежирене, молоко сухе незбиране, молоко соєве, глюкоза, мальтодекстрин, креатин, цукрозамінник, вітамінний комплекс, ароматизатор.

смаки:
ваніль, шоколад, полуниця, кава, банан, ананас, натуральний.кі з гіркою 25г)