HORNY GOAT WEED
підвищення тестостерону
  • абсолютно натуральний продукт
 
  • Сила і витривалість

  • Активізує м'язовий ріст

  • підвищення потенції
Порцій в упаковці:
160 капсул / 80 пор.

Розмір однієї порції:
1-2капсули.

  • Опис

  • Факти про добавки
  • Спосіб використання
  • Інгрідієнти
Horny goat weed - унікальна комбінація рослинних екстрактів , яка збільшує сексуальну активність чоловіків і жінок , посилює статевий потяг , підвищує рівень витривалості і працездатності при спортивних навантаженнях. Це абсолютно натуральний продукт, здатний відновити здорову статеву функцію організму і максимізувати його енергетичний потенціал . До складу Horny goat weed входить екстракт горянки стрелолістний , стимулятора статевої активності . Підвищує рівень окису азоту в організмі , в результаті чого відбувається інтенсивний ріст м'язової маси , а також збільшення сили і витривалості при важких фізичних навантаженнях. Екстракт плодів пальми сереноа , що входять до складу Horny goat weed , надає тонізуючу дію на репродуктивну систему. Він успішно використовується для підвищення потенції і при порушенні роботи передміхурової залози. Завдяки наявності екстракту йохімбе , препарат надає сприятливу дію на центральну нервову систему , стимулює центри поперекового спинного мозку , керуючі ерекцією , підвищує витривалість організму. Збалансована формула препарату підвищує вироблення тестостерону , посилює метаболізм організму спортсмена , покращує м'язовий ріст при фізичних навантаженнях.

Показання: активізує м'язовий ріст , стимулює сексуальну активність , як у чоловіків , так і у жінок. Препарат не має побічних ефектів і позитивно впливає на здоров'я.
HORNY GOAT WEED
підвищення тестостерону
Спосіб застосування і дозування:
приймати 1 порцію 2 рази на день під час їжі. Для збільшення фізичних можливостей -2 капсули одночасно за 60-90 хвилин до тренування. Дозування, термін і спосіб застосування встановлюються тренером чи лікарем для каждогоСпособ застосування і дозування: приймати 1 порцію 2 рази на день під час їжі.
 
Порцій в упаковці:
160 капсул / 80 порцій

Розмір однієї порції:
1-2капсули.
Склад однієї порції:
горянка стрілолиста-250 мг, плоди пальми сереноа-25 мг, йохімбе-30 мг, льовзея сафлоровидная.