JOINT FULL COMPLEX
хондопротектор
  • Поліпшення силових показників
 
  • профілактика захворювань суглобів

  • захист суглобово-зв'язкового апарату

  • підвищення витривалості
Кількість порцій в упаковці:
160 капсул / 80 пор.

Розмір однієї порції:
2 капсул

  • Опис

  • Факти про добавки
  • Спосіб використання
  • Інгрідієнти
JOINT FULL COMPLEX створений спеціально для людей, що займаються спортом або важкою фізичною роботою , а також тих , хто має проблеми з суглобово- зв'язковим апаратом . У процесі активних занять фізкультурою і спортом , як правило , приймаються спеціальні продукти для поліпшення показників сили , швидкості , витривалості і т.д. Виконання великих і інтенсивних тренувальних навантажень може викликати серйозні захворювання суглобів. На жаль , багато спортсменів не приділяють належної уваги стану своїх суглобів , що призводить до всіляких запальним процесам і серйозних травм. Наукові дослідження показали , що ( хондроїтин + глюкозамін ) в певних дозуваннях є ефективними при лікуванні проблем , пов'язаних з суглобово- зв'язковим апаратом . На відміну від звичайних протизапальних засобів , продукт JOINT FULL COMPLEX створений спеціально для вирішення проблем , що виникають у суглобах і зв'язках , а не для їх маскування.
JOINT FULL COMPLEX містить перевірену комбінацію глюкозаміну і хондроїтину і ряду інших активних речовин.
Рекомендований для спортсменів- індивідуалів , культуристів , пауерліфтерів , важкоатлетів , легкоатлетів , велосипедистів , лижників і т.д. , а також для спортсменів- ігровиків : футболістів , баскетболістів , волейболістів і багатьох інших видів спорту.
 
показання: профілактика захворювань суглобів , захист суглобів -зв'язкового апарату , поліпшення показників сили , швидкості , витривалості.
JOINT FULL COMPLEX
хондопротектор
Спосіб застосування і дозування:
25-30 грам продукту змішати з 200-250 мл кип'яченої води (молоком, соком). Вживати між прийомами їжі (від 2-х до 4-х прийомів).
 
Кількість порцій в упаковці:
160 капсул / 80 порцій.

Розмір однієї порції:
2 капсул
Склад однієї порції:
глюкозамін 500 мг, хондроїтин 333,4 мг