CREATINE MONOGIDRATE
креатин
 

  • швидкий набір м'язової маси
 
  • зростання силових показників

  • знижує концентрацію аміаку крові

  • швидке відновлення
Порцій в упаковці:
300г / 60 пор.

Розмір однієї порції:
5 г (1 мірна ложка з гіркою 5г)

  • Опис

  • Факти про добавки
  • Спосіб використання
  • Інгрідієнти

REATINE MONOGIDRATE - продукт для спортсменів - індивідуалів , культуристів , пауерліфтерів , важкоатлетів , легкоатлетів , велосипедистів , лижників і т.д. , а також для спортсменів - ігровиків : футболістів , баскетболістів , волейболістів і багатьох інших видів спорту і тих , хто веде активний спосіб життя. Дослідження показали , що при вживанні моногідрату креатину спостерігається підвищення рівня граничних навантажень , збільшення сили і витривалості. Подібна дія пов'язана зі здатністю моногідрату креатину підтримувати рівень АТФ в клітинах . Крім того , креатин знижує концентрацію аміаку в крові.
CREATINE MONOGIDRATE - попередник фосфату креатину , макроенергетичних сполуки, що міститься в м'язових клітинах. При застосуванні виробляє вражаючий ефект , допомагаючи атлетові швидко набрати м'язову масу. Реальна дія креатину - зростання силових і швидкісних показників . Потрапляючи в організм , моногідрат креатину перетворюється на фосфат креатину - резерв , який і допомагає відновлювати рівень АТФ в працюючих м'язах . Креатин вступає в « роботу» з самого початку м'язового скорочення і використовується до 20-30 секунди , перш ніж « підключаться » вуглеводи. У реальному житті для того , щоб відновлювати запаси креатину , доводиться вживати занадто багато їжі ( червоного м'яса). Прийом креатину - відмінне рішення для того , щоб швидко відновити силу . Вживається , в основному , представниками анаеробних напрямків спорту.

CREATINE MONOGIDRATE
креатин
 
Спосіб застосування і дозування:

фаза навантаження-перші 5 днів по 1 порції (1 мірній ложці) 4-5 разів на день (всього 20-25 г) з водою або соком. Фаза підтримки - по 1 порції (1 мірній ложці) 2-3 рази на день. Можливо застосування без фази навантаження. Дозування, термін і спосіб застосування встановлюються тренером чи лікарем для кожного конкретного спортсмена.
 
Порцій в упаковці:
300г / 60 порцій.

Розмір однієї порції:
5 г (1 мірна ложка з гіркою 5г)
Склад однієї порції:
моногідрат креатину 5000 мг