Американський футбол в м. Дніпропетровську

undefined
 
    Американський футбол в Дніпропетровську був заснований в 2008 році. Василик Максим і Поляков Олександр разом з однодумцями зібрали команду "Дніпропетровські " Ракети " , гравцями якої стали переважно студенти Дніпропетровських університетів. З 2009 року " Ракети "почали тренування до старту чемпіонату України , провели відкритий кубок міста з флаг- футболу ( безконтактна версія американського футболу ) .

    
Основною метою створення команди стала пропаганда здорового способу життя та залучення молоді до спорту. "Дніпропетровські " Ракети "стали відомими на Україні завдяки пропаганді розвитку американського футболу серед дітей. Кращі гравці команди грають за інші команди України . На сьогоднішній день команда активно бере участь у всеукраїнських змаганнях з американського футболу : Чемпіонаті України з флаг -футболу і в першій лізі з американського футболу .

    
Створення команди у Дніпропетровську дозволить значно активізувати суспільні процеси міста . Підлітки отримають альтернативу занять з футболу чи тенісу , вони зможуть спробувати себе в одному з атлетичних видів спорту , де однаково важливі і фізична підготовка , і командний дух . Юніори за один -два роки активних тренувань зможуть вийти на високий рівень гри і почати брати участь в офіційних матчах чемпіонатів України або сусідніх країн. Це допоможе значно розширити популярність американського футболу в Україні . У нинішній ситуації за відсутності великої кількості підлітків - найближчого резерву дорослих команд , - займаються американським футболом , у гравців нашої команди з'явиться реальний шанс потрапити до юніорської збірної і брати участь у міжнародних матчах збірних команд. На сьогоднішній день для американського футболу відкриваються значні перспективи
 
 undefined
 


Останні публікації