Про компанію
 

   Підприємство"Евро плюс" є вітчизняним виробником високоякісного продукту

в сфері спортивного харчування. Компанія заснована в 1997 році та довгий час

працювала оптовим дистриб'ютором фармацевтичного та парафармацевтичного

ринку. За час роботи налагоджена тісна співпраця з провідними науковими установами,

а також їх фахівцями. Мова йде про Національний фармацевтичний університет в

м. Харкові, Дніпропетровську державну медичну академію, Національний університет

фізичного виховання та спорту.

Працюємо в тісній співпраці з тренерами, лікарями, спортсменами.

 

  За сприянням групи професіоналів були розроблені унікальні рецептури, які надають гарантований ефект.

 

   Продукція компанії «Евро плюс» сертифікована та випускається у відповідності до вимог ISO-9001, ISO-22000, ISO-22716. Виробничі потужності сертифікованізгідно норм HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points). Міністерство охорони здоров'я України (МОЗУ) і провідні Київські інститути: «Інститут екогігієни і токсикології ім. Л.І.Медведя »,« Інститут гігієни та медичної екології ім. О.М.Марзєєва », « Інститут гігієни харчування », а також санепідемслужби Дніпропетровська та області проводять контроль, відстежують якість та безпеку продукції, що випускається нами .

 

  Виробництво спортивного харчування здійснюється в м. Дніпропетровськ на імпортному обладнанні, сертифікованому відповідно до стандартів та норм GMP. Завдяки наявності потужного сировинного та виробничого потенціалу ми створюємо продукцію на основі новітніх розробок у відповідності з високими стандартами якості.

 

  Наша компанія випускає понад 50-ти найменувань продуктів спортивного харчування. Позитивні відгуки і попит надихають нас на подальший розвиток і збільшення асортименту. Продукція виготовляється з натуральної імпортної (німецької, американської) та української сировини високої якості.

 

  Нашими споживачами є спортсменипочатківці - аматори, які ведуть активний спосіб життя та спортсмени - професіонали високого рівня. 

 

   Основними та пріоритетними принципами "Евро плюс" є: доступні ціни, висока якість, багатий асортимент продукції, новітні наукові та технологічні розробки та, звичайно ж, турбота про Вас.

 

  Мета компанії - зробити наших клієнтів сильними, здоровими та успішними.

 

  Віддавши перевагу нашій продукції, Ви отримаєте бажані результати - здорове, красиве тіло та максимальні фізичні показники!

 

  Будьте лідерами та впевненими в собі з командою «Евро плюс»!